Kefalonia Adası'ndaki Assos Pension, bir Plaj Tatili için ideal seçimdir

Click Here to Submit Your Article

Assos Pension, sahilde atfedilen varoluşun uzağında sahilde uzanarak biraz zaman geçirmek istediğinizde size özlem duyduğunuz yalnızlığı verir. Gelin bu adalarda sizi çevreleyen doğa aşıIın. Assos Köyünde bulunan bu evde ihtiyaçlarınız için hazır olan odalarınızı hemen bulabilirsiniz. Köy, ziyaretçilere boş zamanlarını keşfetmek için tüm olası fırsatları sunarak sadece pitoresk bir konumdadır.

Gerçek güzel doğal çevre sizi hemen ve adanın Argostoli başkentinin sadece birkaç kilometre stratejik bir konuma sahiptir. Mümkün olduğunca konforlu ve unutulmaz kalmanızı sağlamak için ihtiyacınız olabilecek her şeye sahip olacaksınız. Adanın doğal güzelliği, adada geçirdiğiniz tek bir anın sıkıcı ya da monoton gibi gözükmemesi için elinden gelen kadarını keşfetmenizi istiyor. İzin verilen odalarda kalan seçenekler tam olarak doktorun emrettiği şeydir. Kendinizi tamamen büyütün ve çevresindeki güzelliği istediğiniz kadar zevkle bırakın.

Assos Pension, güzel vakit geçirmenin kapıları, pitoresk köyü kendi şartlarıyla keşfetme şansınadır. Bu, konaklamanız süresince lüksü tamamen bırakmanız gerektiği anlamına gelmez. Odalar, buzdolabı, kahvaltı ve klima gibi en son olanaklarla donatılmıştır. İstediğiniz zaman, geniş kumsallara, arzuladığınız her türlü açık hava etkinliğine tam erişim sağlayacaksınız. Sıcak ve hoş kristal mavisi Assos suları kalbinizin içeriğine şımartılmanızı istiyor.

Doğal ihtişam ve iyi yerleştirilmiş olanaklarla çevrili olarak yaşamak isterseniz Assos Pension'un odaları doğal bir tercih haline geliyor. Geleneksel konukseverlik, sıcaklık ve personelin ve yerel halkın samimiyeti gibi sınırsız olabileceğiniz her şeye vaat ediyor. Assos köyü, bugünün iyi zamanlarında katılmanızı ve bu nedenle rezervasyon seçeneklerinizi düşünmenizi memnuniyetle karşılıyor.

Category: